У Києві мітингували представниці секс-індустрії

У Києві мітингували представниці секс-індустрії

Україна

У понеділок, 17 грудня представниці секс-індустрії  вийшли на мітинг у центрі Києва на Михайлівській площі. Жінки,  приховуючи свої обличчя, влаштували акцію, якою хочуть  привернути увагу влади до своїх проблем, серед яких головна– переведення діяльності повій в правове поле. Про це пишуть Вести.

Активістки організації секс-працівниць  “Легалайф-Україна” хочуть, аби змінилося українське законодавство і пом’якшилося відповідальність за   заняття проституцією.

На сьогодні санкція статті Кримінального кодексу за це правопорушення передбачає тюремне ув’язнення на термін від року до трьох. Адміністративна відповідальність зводиться до штрафів і громадських робіт. Проституцію вони вважають вільним вибором повнолітніх громадян, а не кримінальним злочином,- пише видання

«Ми вимагаємо не лише скасування адміністративної відповідальності, а й кримінальної, за сутенерство та звідництво. Справа в тому, що для нашої ж безпеки ми змушені жити і працювати в парах або групами. Це можуть кваліфікувати як кримінальний злочин, але це неправильно. Ми вимагаємо перевести нашу діяльність в легальне поле, адже, по суті, це така ж робота, як будь-яка інша. Це наш вибір», – сказала координатор акції Наталія Дорофєєва.

Жінки вийшли на акцію з плакатами «Сама винна», «Знала, на що йшла», «Байдужість = насильство».

Зазначається, що 17 грудня відзначають Міжнародний день захисту секс-працівників від насильства і жорстокості. В цей день всі небайдужі до проблеми дискримінації секс-робітниць виходять на вулиці з червоними парасольками.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×