У Києві побили скандальних волинських братів-Кононовичів

У Києві побили скандальних волинських братів-Кононовичів

Україна

Представники «Національного корпусу» у столиці напали на братів-лучан Михайла та Олександра Кононовичів. Подійї відбувалися у Шевченківському районі столиці. Діяльність Кононовичів націоналісти вважають антиукраїнською. В момент нападу брати мали при собі листівки сумнівного змісту – на папері була зображена символіка близька до комуністичної, профіль обличчя загиблого в Одесі 2 травня антимайданівця Вадима Папура  і написи російською «Спопротивляйся фашитской оккупации» «Споротивляйся. Будь героем, будь как он!». Також Кононовичам пригадали їхнє спілкування з сепаратистами у прямому ефірі одного з телеканалів бойовиків.

Наразі, Олександр Кононович є головою так званого «Антифаширтського комітету», який певним чином замінив діяльність забороненої в Україні комуністичної партії.

У Луцьку брати-Кононовичі неодноразово ставали об’єктами нападу націоналістів через провокаційну поведінку. Зокрема, у Луцьку Михайло і Олександр відзначилися збором коштів на пам’ятник Сталіну, їздили з гуманітарною лопомогою до сепаратистів з "ЛНР" та відкрито висловлювали свою проросійську позицію.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!