У Києві за смертельну пластичну операцію судитимуть хірурга

У Києві за смертельну пластичну операцію судитимуть хірурга

Україна

У приватній клініці косметичної хірургії у Києві, після операції з видалення жирової тканини - ліпосакції, померла жінка. У її смерті звинувачують хірурга цієї медустанови. Пацієнтці на момент смерті було 42 роки.

Про інцидент повідомляють у прес-службі столичної прокуратури.

 Смертельна операція була проведена в клініці косметичної хірургії, розташованій у Печерському районі міста Києва ще у лютому 2017 року. Проте вирішити питання про наявність чи відсутність складу злочину у діях медичних працівників, які займались оперативним втручанням, не вдавалося через тривале проведення необхідних судово-медичних експертиз.

"Отримавши висновок комісійної експертизи, який підтвердив результати первинного дослідження установлено, що між оперативним втручанням, проведеним лікарем-хірургом у приватній клініці і настанням смерті 42-річної пацієнтки є причинно-наслідковий зв'язок та наявний дефект у наданні медичної допомоги у післяопераційному періоді", - йдеться у повідомленні.

Хірургу оголошено підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 140 КК України (неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов'язків, яке спричинило тяжкі наслідки для хворого).


© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×