У прифронтовій зоні виявили підпільний горілчаний завод

У прифронтовій зоні виявили підпільний горілчаний завод

Україна

Вчора правоохоронці зі складу об’єднаних сил провели низку санкціонованих обшуків складських приміщень у містах Бахмут і Краматорськ Донецької області. В результаті виявлено лінію для розливу та фасування фальсифікованих алкогольних виробів, 1347 театрапаків ємкістю по 10 л кожен (13470 л) готової продукції, понад 20,5 тонн етилового спирту, понад 20 тисяч марок акцизного податку України тощо. Загальна сума вилученого обладнання та товарно-матеріальних цінностей складає близько 28 мільйонів гривень.

На даний час проводяться оперативні заходи з метою встановлення всіх причетних осіб, у тому числі військовослужбовців ЗСУ та правоохоронних органів, які мають відношення до вищевказаної злочинної схеми й здійснювали її «кришування». Після цього вказаним особам буде повідомлено про підозру та обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×