Україна пройшла у фінал «Євробачення-2018», а з Росією попрощалися

Україна пройшла у фінал «Євробачення-2018», а з Росією попрощалися

Україна

У четвер у Лісабоні відбувся другий півфінал міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2018», під час якого виступив й представник від України Melovin (Костянтин Бочаров). Він закривав програму конкурсного дня. Українець пробився до фінального гала-концерту, до якого з другого півфіналу також відбіралися: Сербія, Молдова, Угорщина, Швеція, Австралія, Норвегія, Данія, Словенія, Нідерланди. Вони приєдналися до переможців першого півфіналу: Австрії, Естонії, Кіпру, Литви, Ізраїлю, Чехії, Болгарії, Албанії, Фінляндії та Ірландії. Автоматично до фінальної частини потрапляють країни-засновниці конкурсу: Велика Британія, Франція, Німеччина, Іспанія та Італія. Також до фіналу цього року автоматично потрапила Португалія як країна-господар.

Фінал конкурсу відбудеться 12 травня.

У другому півфіналі виступила й скандальна представниця Росії Юлія Самойлова. Вона мала брати участь у «Євробаченні-2017» у Києві, проте співачку з особливими потребами в Україну не допустили, через її візити у Крим. У Росії вирішили виправити несправедливість і відправили Самойлову на «Євробачення» повторно – тепер уже в Португалію. Команда росіянки і вона засвітилася у Лісабоні у скандальній ході з радянською символікою та прапорами «ЛНР» і «ДНР». Це все, чим запам’яталася Самойлова на «Євробаченні-2018». Її виступ був тьмяним, і цілком закономірно вона не потрапила до фіналу.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!