Українка торгувала дітьми у Грузії

Українка торгувала дітьми у Грузії

Україна

У Грузії затримали громадянку України, яку підозрюють у торгівлі дітьми. 

Про це у фейсбуці повідомила Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова.

Українка – багатодітна мати, яка має 10 дітей, семеро з яких народжені сурогатними матерями.

На звернення до представників посольства України в Грузії було повідомлено, що діти розміщені в двох прийомних сім’ях – по п’ятеро в кожній.

Консульський працівник посольства на постійній основі бачиться з дітьми підозрюваної. Стан дітей задовільний, проте одному хлопчику потрібні регулярні обстеження у зв’язку з хронічним захворюванням. Тому посольство звернулося до Міністерства охорони здоров’я Грузії з проханням забезпечити проведення регулярних обстежень.

"З метою захисту життя і здоров’я дітей я звернулася до Міністра закордонних справ України та Міністра соціальної політики України щодо вжиття негайних заходів реагування та повернення дітей в Україну.

Зараз бабуся дітей займається оформленням опіки над онуками. Це буде правовою підставою для повернення дітей в Україну", - йдеться в дописі.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×