Укрпошта закриє частину відділень у селах і пересадить поштарів на авто

Укрпошта закриє частину відділень у селах і пересадить поштарів на авто

Україна

Укрпошта закриє частину відділень у невеликих селах та замінить їх на поштарів, що будуть пересуватись на автомобілях. Про це повідомив у своєму Facebook директор PR-служби компанії Михайло Василенко, -пише УНІАН.

Зокрема, згідно з повідомленням, утримання відділень у селах з населенням менше 2000 осіб є економічно невигідним. Середнє навантаження на відділення становить  близько 2 листів на день. Тому у компанії ухвалили рішення про перехід до заміни відділень на поштарів, що доставлятимуть та забиратимуть посилки на машинах. За задумом нова система доставки поштових відправлень дозволить розширити присутність Укрпошти в селах. «Часи присутності в селі не зменшаться, а подекуди і збільшаться — будемо доїжджати туди, де раніше не було пошти», — повідомляє Василенко. Пункти прийому та відправки листів пропонується розмістити у сільрадах. Спочатку проект планують реалізувати на Чернігівщині — області з найменшою густиною населення в Україні. Для його реалізації вже провели тендер на закупівлю автомобілів, загальна вартість яких становить  1,14 мільйонів доларів.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×