Унікальна бібліотека ім. Джона Маккейна прибула до Дніпра

Унікальна бібліотека ім. Джона Маккейна прибула до Дніпра

Україна

До Дніпра прибула унікальна бібліотека ім. Джона Маккейна, подарована місту українською діаспорою міста Рочестер та Українською православною церквою у Сполучених Штатах Америки. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на сторінку у Facebook Дніпровського міського голови Бориса Філатова.

 «Щоб втілити цей проект, нам довелося завоювати неабияку довіру. Тепер він на фінішній прямій», -написав Філатов.

 За його словами, бібліотечний фонд -це тисячі рідкісних і надзвичайно цінних екземплярів, зокрема, й автентичні примірники букіністичної літератури видавництв Німеччини, Бразилії, Аргентини, США та Канади. Філатов уточнив, що таких книг Україна ще не бачила.

За словами міського голови, також йдеться про підшивки преси, у матеріалах яких розповідається про історичні події в Україні. «Є видання, які друкувалися до і після революції минулого століття, збірки спогадів очевидців, рідкісні світлини, платівки, рукописи, розшифровані записи радіопередач та навіть продуктові книжки українців, які перебували в таборах для переміщених осіб. Також є екземпляри, що переповідають історію Української повстанської армії», - повідомив він.

 Філатов повідомляє, що , незабаром закінчиться ремонт приміщення, де буде розташована бібліотека ім. Маккейна. Відкриття заплановане на День міста (припадає на вересень – УНІАН).

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×