Уряд  дозволив міняти старі паспорти на ID-картки

Уряд дозволив міняти старі паспорти на ID-картки

Україна

Кабінет міністрів дозволив українцям обмінювати за бажанням паспорти старого зразка у формі книжечки на паспорт у вигляді ідентифікаційної картки. Про це повідомляє  прес-служба уряду.

Запровадження паспорта у формі картки в Україні розпочалося у січні 2016 року, і до цього часу нові паспорти видаються лише у разі обміну паспорта замість втраченого або викраденого, також особам, які досягли 14-річного віку та оформлюють паспорт вперше.

 Головною метою запровадження нового документа є безпека суспільства, захист від підроблення та крадіжки особистих даних.Новою можливістю громадяни можуть скористатися з 1 листопада. В уряді нагадують, що ID-картка як перший паспорт видається безплатно, а  за заміну та відновлення документа у разі втрати необхідно сплатити адміністративний збір у розмірі 279 гривень.

Відтак з 1 листопада 2018 року громадяни України матимуть можливість здійснити обмін паспорта у формі книжечки на паспорт у формі картки за бажанням у будь-який час. У повідомленні наголошується, що українці не зобов’язані міняти паспорти, і старі документи будуть чинними до завершення терміну  їхньої дії.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!