Уряд обіцяє закупити автобуси для ОТГ, які створять службу перевезень людей на візках

Уряд обіцяє закупити автобуси для ОТГ, які створять службу перевезень людей на візках

Україна

30 спеціальних автобусів буде закуплено для громад, які на своїй території запровадять службу перевезень людей на візках. Про це повідомив  Міністр соціальної політики України,-пише Урядовий портал.

"Деякими громадами створюється служба перевезень людей на візках, і зараз проходить відповідний конкурс - тридцять таких автобусів буде закуплено та передано таким територіальним громадам", - заявив Андрій Рева.

Він також розповів про застосування принципу "Гроші ходять за людиною" до забезпечення людей з інвалідністю автомобілями, що надасть людям можливість обирати продукт за власним бажанням у відповідності до індивідуальних потреб.

"Якщо раніше автомобілі нав'язувались людям, то сьогодні ми працюємо над розробленням механізму, коли ті, хто потребує автомобіля, отримуватимуть гроші на його придбання на власний вибір, за тим самим принципом, за яким відбувається процес забезпечення житлом", - пояснив Міністр.

"На мою думку, потрібно встановити пріоритетність забезпечення у відповідності до категорій, і, в першу чергу, мають бути забезпечені автомобілем ті люди з інвалідністю, які працюють. Адже їм доводиться діставатися роботи, їдучи в переповненому громадському транспорті, що може бути не просто незручно, але й унеможливити поїздку", - заявив Андрій Рева.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!