Уряд планує встановити нові правила щодо оренди житла

Уряд планує встановити нові правила щодо оренди житла

Україна

Зараз приблизно 70% ринку оренди житла в Україні знаходиться в тіні. Уряд готує зміни до Житлового кодексу, і хоче встановити нові правила в цій сфері. Чітко будуть прописані поняття що таке орендоване житло, яким чином люди мають туди вселятися, отримувати прописку, яким чином вони мають виселятися, якщо не виконують умови договору.

За задумом розробників, підприємства зможуть зараховувати у витрати кошти на оренду житла для своїх працівників.

«Підприємство чи будь-яка установа могли б витрачати частину коштів на погашення оренди житла своїм службовцям. Це не потребує придбання службових квартир та їх утримання. Цей варіант можливий для Нацполіції та Збройних сил України», - вважає віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко.

Також закон має заохотити інвесторів до будівництва житла не на продаж, а для оренди, так як це є у багатьох країнах світу.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!