В Італії обікрали Камалію та її чоловіка-мільярдера

В Італії обікрали Камалію та її чоловіка-мільярдера

Україна

Співачка Камалія розповіла про неприємний інцидент на відпочинку в Італії. За словами співачки все відбулося в аеропорту Рима. Подружжя очікувало водія від круїзної компанії у залі для зустрічаючих. Чоловік Камалії Моххамад Захур з донькою Арабеллою пішли купити води, а жінку залишили з усіма речами. Хтось раптово постукав її по плечу і ламаною французькою запитав як можна пройти в зал вильоту. У цей момент спільник забрав рюкзак Захура з одного з візків. Пропажу виявили, коли повернувся чоловік з донькою.

Місцева поліція ентузіазму у цій справі не виявила.

«Ми повідомили в поліцію, але вони не діяли. Мені здалося, що вони взагалі були частиною всього цього фарсу... Навіть не спромоглися пройти на місце злочину! Просто дали нам довідку, яка підтверджує, що сталася крадіжка, і без сорому заявили, щоб ми їх просто так не турбували. Мовляв, вони самі з нами на зв’язок вийдуть, як тільки щось знайдуть», – обурюється Камалія.

Артистка також зізналася, що їх врятувало лише наявність кредитних карток.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×