В РПЦ – екстрений синод через приїзд у Київ екзархів Вселенського патріархату

В РПЦ – екстрений синод через приїзд у Київ екзархів Вселенського патріархату

Україна

Патріарх російської православної церкви Кирил зібрав позачергове засідання синоду через приїзд екзархів Константинопольського патріарха в Україну.

Про це пише «Українська правда» з посиланням на сайт Московського патріархату.

Відкриваючи засідання, Кирил заявив, що «на порядку денному одне питання, пов'язане з реалізацією рішення Константинопольського патріархату про направлення в Україну так званих екзархів».

У РПЦ також повідомили, що через стан здоров’я на засіданні не зміг бути присутнім митрополит Київський Онуфрій. З ним довелося спілкуватися по відеозв’язку.

Онуфрій розповів синоду, що обидва екзарха Константинопольського патріарха прибули в Україну.

«Один призначений вести переговорний процес зі стороною так званого патріарха Філарета, інший – зі стороною митрополита Макарія, глави Української автокефальної православної церкви, – заявив він.

«Як представники канонічної церкви в Україні ми з ними спілкуватися не будемо, ну, а за тим, як розвиваються події, будемо стежити», – додав Онуфрій.

Також повідомляється, що на підставі слів Онуфрія синод РПЦ «прийме рішення, що стосуються даної теми.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!