В Україні офіційно зареєстрували нові ліки від раку

В Україні офіційно зареєстрували нові ліки від раку

Україна

В Україні офіційно зареєстровано Космеген – протипухлинний препарат, що застосовується для лікування онкозахворювань. Відповідне рішення про реєстрацію затверджено Наказом Міністерства охорони здоров`я, -пише сайт МОЗ.

 Космеген значиться у клінічних протоколах лікування, проте досі не був зареєстрований в Україні. Міністерство охорони здоров`я, відповідно до закону,  не може бути ініціатором реєстрації, а виробники не були зацікавлені у виході на український ринок. 
Проте закупівлі ліків через міжнародні організації дозволяють брати участь у тендерах препаратам, що не зареєстровані в Україні, але пройшли міжнародну перевірку якості та сертифікацію. У випадку перемоги в тендері, препарати реєструються в Україні за спрощеною процедурою.  
Препарат зареєстровано з другої спроби. Раніше заяву на державну реєстрацію було відхилено через відсутність певної інформації у пакеті реєстраційних матеріалів, наданих заявником. Державний експертний центр провів ряд консультацій із заявником для отримання вичерпної інформації для проведення експертизи щодо автентичності реєстраційних матеріалів на лікарський засіб.
Найближчим часом препарат буде поставлено Програмою розвитку ООН в Україні в рамках централізованих закупівель лікарських засобів та медичних виробів.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×