Відомий лікар з Волині погодився прооперувати дитину, яку ще в утробі вкалічив рідний батько

Відомий лікар з Волині погодився прооперувати дитину, яку ще в утробі вкалічив рідний батько

Україна

На Тернопільщині чоловік вдарив у живіт вагітну дружину, як наслідок - народилося дитя з дефектом обличчя. Цю інформацію поширив у Фейсбуку депутат Верховної Ради України, радник міністра внутрішніх справ з Тернопільщини Михайло Апостол. З проханням допомогти знайти лікаря до нього звернувся знайомий.

"Попрошу всіх, хто зараз в соціальних мережах, працівники ЗМІ, медиків, доєднайтеся і поширте інформацію. Звернувся товариш з проханням зробити операцію дитині, в одній із, як я зрозумів, неблагополучній сім`ї. Проживають в одному із сіл на Тернопільщині. Можливо хтось знає лікаря чи медзаклад, де можна зробити таку операцію. Подаю в оригіналі прохання товариша: «Міша, вибачай за турботу, але надія лише на тебе. Історія: під час вагітності придурок вдарив дружину в живіт. Результат - на світлинах. Може є десь можливість прооперувати дитинку. Батькам пофіг». Кажуть, на Волині лікар оперує дітей з дефектами обличчя. Можливо хтось має контакти. До речі, питання тут навіть не в коштах. Мені пишуть люди, що готові проплатити операцію. Я теж доєднаюся", - йдеться в дописі Апостола.

Буквально кілька годин тому на сторінці нардепа зявилася нова інформація стосовно дитини:

"До мене звернувся мій товариш Володимир Соботяк з пропозицією допомоги і посприяти прооперувати 2-х річну дівчинку, яка через халатність батьків знаходиться на межі життя і смерті. І щире йому спасибі, він надалі взяв на себе тягар всіх організаційних питань. Щиро вдячний священнику Артёму Гришину, який добрим словом та діями посприяв в перемовинах із лікарем! Щиро дякую лікарю-педагогу Павлу Павловичу із Тернополя, який, фактично, поставив крапку в перемовинах та виховав такого чудового спеціаліста, як Валіхновський Ростислав, який погодився прийняти та прооперувати Надійку у своїй клініці. Щиро вдячний і сотням небайдужих, які відгукнулися на проблему Надійки".

Також Михайло Апостол повідомив, що в середу, 19 червня, лікар Валіхновський чекає Надійку у своїй клініці.

 

 

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×