Волинський  слідчий- серед кращих в  Україні

Волинський слідчий- серед кращих в Україні

Україна

Сьогодні, 7 липня, під час підбиття підсумків роботи Головного Слідчого Управління за півроку, голова Національної поліції Сергій Князєв відзначив кращих поліцейських.
Серед нагороджених - волинянин, заступник начальника слідчого управління ГУНП у Волинській області підполковник Лук'янчук Олександр Васильович, - інформує прес-служба Національної поліції України. Він отримав відзнаку - нагородну зброю.

«Підбиття підсумків не має нести в собі тільки критичні зауваження. Тому сьогодні ми відзначимо кращих. Саме від вашої праці залежить кінцевий результат роботи поліції в цілому. Відтак сумлінно несіть службу, завершуйте провадження, розслідуйте та притягуйте злочинців до відповідальності»,- зазначив Сергій Князєв.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!