Як обрати якісне насіння

Як обрати якісне насіння

Україна

Полиці магазинів та ринків уже приваблюють покупців барвистими кольоровими пакетиками з різноманітним насінням овочевих культур. Але не завжди упаковці варто довіряти. Головне – що всередині. Тож, обираючи насіння, найперше зверніть увагу, чи є на пакуванні назва культури, сорт, вага товару або кількість насінин, дата фасування, термін придатності та контактна інформація про фірму, що реалізовує посівний матеріал.

Спеціалісти радять надавати перевагу гібридам овочевих культур, бо вони гарантують високу врожайність, більш стійкі до захворювань порівняно зі звичайними сортами. Краще скористатися ранніми різновидами, оскільки пізні потребують ретельнішого підходу. Врахуйте також, що низькорослі рослини дають урожай раніше, ніж високорослі.

Кожне насіння має певний термін зберігання: огірки, кабачки, гарбуз – 6–8 років, томати, капуста – 4–5, морква, буряк – 3, цибуля, петрушка, кріп – 2–3.

Не бійтеся так званого кольорового насіння. Воно пройшло спеціальну обробку, коли обволікалось захисною оболонкою з різними поживними речовинами, які забезпечують нормальний розвиток культури на ранніх етапах. Обробляють насіння тільки високої якості, тому відсоток бракованих зерен в такій упаковці практично дорівнює нулю.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×