Як росіяни доповідали про розгром ПВК «Вагнера» у Сирії (ненормативна лексика)

Як росіяни доповідали про розгром ПВК «Вагнера» у Сирії (ненормативна лексика)

Україна

Як ми повідомляли, 7 лютого у Сирії у районі Дейр-ез-Зор військова авіація США завдала удару по силах Башара Асада. Практично одразу ж з’явилася інформація, що під бомбардування потрапили на сирійські військові а російські найманці з приватної військової компанії «Вагнера». За різними джерелами, мова йде про значні втрати – від 45 до понад 200 осіб. Російська група Conflict Intelligence Team, посилаючись на інформацію анонімних інтернет-дослідників повідомила імена кількох найманців російської ПВК «Вагнера». Зокрема, мова про Олексія Ладигіна з Рязані, Станіслава Матвєєва та Ігоря Косотурова з міста Азбест Свердловської області й Володимира Логінова.

Також в мережі з’явилися аудіо записи телефонних розмов, в яких імовірні свідки розгрому підрозділів ПВК «Вагнера» у Сирії, розповідають про втрати та обставини смертельної сутички.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×