З 8-го жовтня на українських дорогах американські радари

З 8-го жовтня на українських дорогах американські радари

Україна

Патрульна поліція з 8 жовтня почне використовувати засоби контролю за дотриманням водіями швидкісних режимів — портативні пристрої вимірювання швидкості TruCam. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

За даними відомства, ці американські радари правоохоронці використовуватимуть тільки в місцях концентрації ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення. А перелік таких місць буде у відкритому доступі.

Зазначається, що в місцях фіксації порушень швидкісного режиму обов’язково перебуватимуть автомобілі поліції з увімкненими маячками синього кольору. У міністерстві розповіли, що протягом першого тижня нові радари працюватимуть у пілотному режимі з метою профілактики.

«З метою запобігання зловживань та корупційних ризиків, портативний пристрій TruCam містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке корегування даних. Також служба моніторингу Департаменту патрульної поліції буде контролювати кількість складених адміністративних матеріалів та кількість збережених відео», — йдеться у повідомленні.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!