Заробітчани-українці переказали додому з Польщі  понад 3 млрд. доларів

Заробітчани-українці переказали додому з Польщі понад 3 млрд. доларів

Україна

Згідно зі статистикою Національного банку Польщі торік переважали перекази до України. Вони становили понад 90 відсотків від усіх, або 3, 2 мільярда доларів США, - повідомляє УНН з посиланням на TVN24Bis.

Іноземці, які працюють у Польщі, в 2017 році здійснили переказів за кордон на суму 13 млрд злотих (понад 3,5 млрд доларів США). Ця сума майже вдвічі перевищує показники попереднього року.
У географічній структурі  переважали перекази до України. Загалом від загальної суми, переданої в 2017 році, 90,4% - 11,7 млрд злотих (понад 3,2 млрд доларів США) було надіслано в Україну. У 2016 році в Україну надійшло 7,8 млрд злотих.

Як повідомляв УНН, українці у Польщі є найчисленнішою групою іноземців, які є лідерами у статистиках за кількістю в’їздів до Польщі, проживання в країні, працевлаштування та навчання,  також серед тих, хто звертається з проханням набуття польського громадянства.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!