Зрівняно виплати за інвалідність військовим  іноземцям і українцям

Зрівняно виплати за інвалідність військовим іноземцям і українцям

Україна

В Україні сьогодні (16 травня)  набув чинності закон, що вдосконалює питання виплати одноразової допомоги у разі загибелі, інвалідності іноземців або осіб без громадянства, які проходять військову службу у Збройних силах України. Про це повідомляється на сайті ВР,- передає УНН.

Закон опубліковано в офіційній парламентській газеті "Голос України" напередодні, він набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування, тобто 16 травня.

Раніше в АП повідомили, що метою закону є підвищення рівня соціального захисту іноземців або осіб без громадянства, які проходять військову службу у ЗСУ.

"Документом удосконалюється чинне законодавство та встановлюється на однаковому рівні розмір одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності для всіх військовослужбовців ЗСУ, у тому числі і іноземців або осіб без громадянства, які проходять військову службу у ЗСУ", - повідомили в АП.

Нагадаємо, у листопаді 2015 року набрав чинності закон щодо дозволу іноземцям служити в ЗСУ.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!