Над Португалією з’явилася «вогняна рука Бога»

Над Португалією з’явилася «вогняна рука Бога»

Світ

Унікальне природне явище спостерігали минулого тижня португальці, пише boredpanda.com. Над островом Мадейра зависла страхітлива хмара химерної форми — у жовтогарячих барвах вона виглядала як загрозливий палаючий кулак.

Надзвичайне видовисько на власні очі уздрів і погодний блогер Рожеріо Пачеко, який зробив дивовижні знімки. Його фото поширилися Мережею з блискавичною швидкістю. 

Очевидці з чим тільки не порівнювали дивну хмарину: дехто стверджує, що вона була подібна на комету, інші ж вважають, що бачили не що інше, як руку Бога, стиснуту у вогняний кулак. Всевишній наче грозив карою своїм грішним створінням з небес.

«Щойно глянувши на небо, я схопив фотоапарат і вибіг надвір. Просто не міг цього не сфотографувати, — пише Пачеко. — Як на мене, хмара нагадує кисть руки, що стискає вогняну кулю». 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!