Хаскі, якого залишили самого вдома, заквецяв чорнилом усю квартиру

Хаскі, якого залишили самого вдома, заквецяв чорнилом усю квартиру

Світ

Хто сказав що дизайн інтер’єру — не для собак? Один хаскі вирішив довести всім, хто сумнівається, протилежне, щойно його хазяї вийшли в кіно. Всього за три години цей чотирилапий «художник-початківець» перетворив на своє «полотно» всю квартиру, пише Boredpanda.

Пес примудрився розбити банку з чорнилами (хобі господаря — традиційна китайська каліграфія) й наслідити вимащеними лапами буквально по усіх поверхнях в помешканні. Навіть на хазяйській постелі відбиток-«автограф» залишив!

Попри те, що створений кудлатим «новий дизайн» невдячні люди безжально відітруть ганчірками, ми надіємося, що одного прекрасного дня беззаперечний талант і артистизм цієї собаки буде гідно оцінений!

До слова, чорнила, за запевненнями власників обдарованого хаскі, цілком натуральні і абсолютно нетоксичні і для людей, і для тварин. 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!