В Ізраїльському храмі знайшли унікальну мозаїку

В Ізраїльському храмі знайшли унікальну мозаїку

Світ

Неподалік Єрусалиму археологи виявили унікальну мозаїку. Вона прикрашала давній храм, що розміщувався у печері. Тут ховали мучеників.

Знайдена мозаїка свідчить, що храм був збудований у четвертому столітті. Під час розкопок виявили понад п'ять кілограмів виробів зі скла, фрагменти кераміки і близько 50 монет.

«Печера була перетворена в склеп і використовувалася для похованих мучеників. У базиліці був молитовний зал і притвор. Церква побудована з масивних кам'яних блоків, але можна припустити, що вона закладалася на більш ранню архітектурну основу», - заявили дослідники. Ця церква відрізнялася за своєю конструкцією від тодішніх традиційних будівель. За одним із припущень, її заснували ченці, які прибули із Сирії. А знищили під час мусульманського завоювання.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!