Путін «роздає» Камчатку, Якутію та Магадан

Путін «роздає» Камчатку, Якутію та Магадан

Світ

Президент РФ Володимир Путін підписав закон про безкоштовне виділення землі для росіян на Далекому Сході. Документ розміщено на офіційному порталі правової інформації.

Як пише РБК, закон передбачає, що кожен громадянин РФ зможе безкоштовно отримати на Далекому Сході один гектар землі, яка перебуває у державній або муніципальній власності. Ділянку надаватимуть у безоплатне користування на п'ять років. Після цього її можна буде або оформити в оренду або отримати у власність. Якщо земля використовуватися не буде, її можуть вилучити. При цьому документ не допускає купівлі-продажу або передачі в оренду іноземцям цих ділянок.

«Безкоштовні гектари» можна буде отримати в Якутії, на Камчатці, в Приморському, Хабаровському краях, Амурській, Магаданській, Сахалінській областях, Єврейській автономній області, а також на Чукотці.
Джерело: Високий замок online

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!