Демонструючи Путіну нову техніку для армії російський генерал відірвав ручку від дверей позашляховика

Демонструючи Путіну нову техніку для армії російський генерал відірвав ручку від дверей позашляховика

Світ

Конфуз стався у четвер, коли Володимир Путін вирішив оглянути закуплені для російських збройних сил нові зразки техніки вітчизняного виробництва. Президент РФ хотів заглянути до кабіни пікапа, виконаного на базі автомобіля УАЗ «Патріот», проте ручку дверей заклинило. Виправити ситуацію взявся керівник головного бронетанкового управління міноборони РФ Олександр Шевченко. Але і у нього відкрити машину не вийшло. Більше того ручка відламалась від дверей і залишилася в руках високопоставленого генерала. Комічна ситуація викликала загадкову посмішку у Путіна і шок у колег генерала.

Пізніше розробники автомобіля прокоментували інцидент. Вийшло теж досить цікаво. Мовляв двері не вдалося відкрити, бо не був заведений двигун.

https://www.youtube.com/watch?v=6nbHBUCfGtM

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!