В Італії за прогули затримали половину держслужбовців

В Італії за прогули затримали половину держслужбовців

Світ

В італійському місті Боскотреказе за прогули затримали 23 чиновників. Це майже половина всіх держслужбовців міста з населенням в 11 тисяч осіб.

Як стало відомо, прогули чиновників безліч разів приховували в місцевій адміністрації. Зокрема, у багатьох випадках співробітники відзначалися на роботі за колег, прикладаючи їх перепустки до турнікетів. Після цього одного співробітника адміністрації викрили на користуванні двома пропусками. На записі відеокамери в приміщенні адміністрації видно, як він надягнув на голову картонну коробку. Сховавшись у такий спосіб, він хотів уникнути впізнання по відео, повідомило видання.

Розслідування поліції тривало кілька тижнів. За цей період вони встановили 200 випадків невиходу чиновників на роботу за участю 30 осіб. Через нестачу кадрів голова міста П'єтро Каротенуто допускає закриття мерії, зазначає видання.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!