Під час фестивалю стрибають через немовлят

Під час фестивалю стрибають через немовлят

Світ

В Іспанії у невеличкому містечку Кастільо-де-Мурсія впродовж чотирьох століть проводять незвичайний фестиваль. Тут… стрибають через немовлят, аби «вигнати» з них хвороби.

Сьогодні стародавній ритуал перетворився на свято для туристів. Сюди з’їжджаються натовпи охочих подивитись, як «дияволи» (члени місцевого братства, одягнені в червоно-жовті костюми) перестрибують через малюків, які лежать на землі. Місцеві мешканці досі вірять, що таким чином заворожують здоров’я своїх синів та дочок, адже «нечиста сила», яка гарцює над головами немовлят, забирає із собою біди і недуги, що загрожують їхнім дітям.

До речі, за всю історію фестивалю його жодного разу не скасовували. Лише раз у XVIII столітті через сильний шторм перенесли на кілька днів. 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×