Відгуляли «голе» весілля

Відгуляли «голе» весілля

Світ

В Австралії відгуляли незвичайне весілля. Молодята стали до шлюбу… оголені!

Таким був задум нареченої, 31-річної Монік Пенберті. Вона вирішила не перейматися через пошук весільної сукні на свою надто пишну фігуру, вважаючи, що для церемонії буде достатньо й головного атрибуту – фати. Її одягла з віночком з квітів малинового кольору. Не поскупилася наречена й на ще одну делікатну деталь – підв’язку на ногу. Без решти «дрібниць» обійшлася. Майбутній чоловік підтримав «стиль» своєї обраниці й прийшов на весілля тільки в циліндрі та метелику.

Пізніше стало відомо, що напередодні церемонії одруження Монік впала в кому. Можливо, цьому сприяло її ожиріння. Після того як жінка вийшла з лікарні, вона й затялася, на весілля з’явиться в одній лише фаті. Гості, запрошені на гостину, були вражені форматом весілля. Без сумніву, воно всім запам’ятається на довго.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×