Москва вже лякає поляків

Москва вже лякає поляків

Світ

Росія переживає, що через поправки до польського законодавства, що забороняють «пропаганду комунізму або іншого тоталітарного ладу», в Польщі можуть знести російські та радянські пам'ятники, внаслідок чого відносини між країнами погіршаться. Про це йдеться в коментарі МЗС РФ, передає Еспресо.

«Нам відомо про підготовку поправок до польського законодавства, що забороняють „пропаганду комунізму або іншого тоталітарного ладу“. Їх прийняття відкриє шлях до масового винищення радянських/російських пам'ятників в Польщі. Хочемо рішуче застерегти польську сторону від такого необдуманого кроку, щоб уникнути додаткових ускладнень в наших і без того непростих двосторонніх відносинах», — йдеться в заяві.

У МЗС РФ також зазначили, що на днях в польському місті Ланьцут почався демонтаж пам'ятника Подяки радянським воїнам. Російська сторона заявляє, що ніяких консультацій з РФ, як того вимагають міжнародно-правові зобов'язання Варшави, з цього приводу проведено

Джерело: Високий замок

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!