Російські ЗМІ на фото з обстріляної США сирійської авіабази показали контейнери з хімічною зброєю

Російські ЗМІ на фото з обстріляної США сирійської авіабази показали контейнери з хімічною зброєю

Світ

Черговий ляп допустили російські ЗМІ у гонитві за пропагандистськими перемогами. Розповідаючи про «слабкість» ракетного удару США по сирійській авіабазі у місті Шайрат, вони розмістили низку фотографій. На одному зі знімків на передньому плані опинилися блоки до контейнерів малогабаритних вантажів, які можуть бути як касетними уламково-фугасними, так і хімічними боєприпасами. Цікаво, що саме такі контейнери фігурували на фотографіях процесу знищення хімічного озброєння російськими військовиками на об’єкті зберігання і знищення хімічної зброї у місті Почеп Брянської області.

Нагадаємо, що саме з бази у місті Шайрат сирійські або російські літаки здійснили хімічну атаку на місто Хан-Щейхун, яке утримують представники опозиції режиму Башара Асада.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!