На виставці в Італії з російськго стенду поліція вилучила кримські вина

На виставці в Італії з російськго стенду поліція вилучила кримські вина

Світ

Поліція Італії вилучила із російського стенду на виставці Vinitaly у Вероні кілька десятків ‎пляшок вина кримських виробників після скарги посольства України в Італії, передає BBC.

Раніше голова анексованого Криму Сергій Аксьонов заявив, що на міжнародній виставці ‎вина у Вероні арештували кримську продукцію.‎

Організатори російської експозиції уточнили, що із основного стенду зняли вина ‎кримських і севастопольських виробників, а до основної виставки російських виноробів ‎претензій не було.‎

У російському міністерстві сільського господарства підтвердили цю інформацію: ‎‎»Справді, на виставці Vinitaly кримську продукцію зняли з російського стенду, ‎організатори пояснили це звернення представників посольства України в Італії у ‎правоохоронні органи країни».

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!