Кругосвітню подорож здійснить судно, яке переробляє морську воду у пальне

Кругосвітню подорож здійснить судно, яке переробляє морську воду у пальне

Світ

Французький міністр навколишнього середовища Ніколя Уло оголосив про запуск першого в світі судна, що працює на унікальній комбінації чистих джерел енергії. На катамарані «Energy Observer» встановлені дві вітряні турбіни, а його поверхня покрита сонячними панелями. Однак головна особливість – це додатковий двигун, який працює на водні. Паливо виробляється з морської води шляхом електролізу прямо на борту. Вдень його запасають, рухаючись виключно завдяки енергії сонця та вітру. Із настанням темряви або у випадку хмарної погоди вмикається допоміжний водневий двигун.

«Energy Observer» розроблений і побудований командою ентузіастів на гроші спонсорів, зацікавлених у розвитку альтернативних джерел енергії. Загальна вартість проекту склала 5 мільйонів євро. Навколосвітня подорож триватиме 6 років. За цей час команда унікального судна відвідає 50 країн світу, зайде у 101 порт, де буде проводити агітаційні заходи, розповідаючи про перспективи альтернативних джерел енергії.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!