У гирлі річки Амур застряг 13-метровий кит

У гирлі річки Амур застряг 13-метровий кит

Світ

На острові Великий Шантар в Хабаровському краї Росії в гирлі річки Амур застряг 13-метровий гренландський кит. Про це пишуть "РИА Новости" з посиланням на об'єднання "Заповідне Приамур'я", куди входить національний парк "Шантарскі острови".

У повідомленні сказано, що під час нічного припливу в гирло річки зайшов тринадцятиметровими кит. Ні розвернутися, ні вийти в озеро величезна тварина в цьому вузькому місці не могла. І застрягла. Найімовірніше, туди загнала кита зграя косаток.

Як врятувати тварину, радяться екологи. Швидше за все, він зможе повернутися в море лише під час припливу. Тим часом інспектори нацпарку, вчені і навіть туристи намагаються надати киту посильну допомогу. Його поливають водою з протипожежних помп, намагаються підгодувати.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!