NASA пропонує усім бажаючим безкоштовно відправити своє ім’я на Марс

NASA пропонує усім бажаючим безкоштовно відправити своє ім’я на Марс

Світ

Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США (NASA) розпочало цікаву акцію. Кожен бажаючий може відправити своє ім’я та прізвище на Марс разом із зондом InSight, який 1 листопада цього року попрямує на червону планету і вивчатиме її внутрішню будову та склад. Аби стати віртуальним пасажиром космічного апарата потрібно зареєструватися на сайті NASA. Зонд доправить на Марс носій з інформацією, на якому будуть записані імена та прізвища усіх бажаючих.

Після реєстрації ви отримаєте фотографію посадкового талону та станете учасником програми лояльності Mars Frequent Flyer Club!

Також на сайті можна ознайомитися з детальною інформацією про місію, скачати посадковий талон та бейдж місії, надіслати запрошення друзям, подивитися карту «колонізаторів».

Уже понад мільйон землян скористалися пропозицією NASA, серед перших «колонізаторів» уже зареєструвалися понад 17 тисяч українців.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!