У Польщі вироблятимуть ліки з марихуани

У Польщі вироблятимуть ліки з марихуани

Світ

Президент Польщі підписав прийнятий Сеймом законопроект, згідно з яким в країні стане легальним використання марихуани – але тільки в медичних цілях. Легалізацію конопель польські парламентарії підтримали майже одностайно. За прийняття поправок до закону про протидію наркоманії проголосували 440 депутатів, всього двоє були проти, а один утримався.

Як повідомляють польські ЗМІ, країна імпортуватиме сушені рослини коноплі. З цієї сировини вироблятимуться препарати, які можна буде отримати лише за спеціальним рецептом лікаря.  

Препарати на основі марихуани допомагають полегшити страждання при хронічних больових синдромах. Також використовують їх  в онкології, як у процесі реабілітації після проходження хіміотерапії так і на 3-4 стадіях раку у вигляді знеболюючого, яке більше ефективне за морфій.

Польща пішла слідом багатьох розвинутих країн, де подібні препарати уже є на ринку. Так використання марихуани у медичних цілях дозволене у Бельгії, Німеччині, Іспанії, Ізраїлі, Фінляндії та Португалії, Хорватії, Швеції та за океаном.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!