В Росії після втечі туди Януковича, почалася мода на золоті унітази

В Росії після втечі туди Януковича, почалася мода на золоті унітази

Світ

Російський губернатор встановив у своїй резиденції золотий унітаз за 8 млн рублів. Дорогоцінна річ була придбана для установки в резиденції губернатора Ямало-Ненецького автономного округу Дмитра Кобилкіна. Про це повідомляє Новая Газета.

Інвестиційний об’єкт вартістю в 8,4 мільйона рублів був встановлений в готельно-транспортному комплексі «Ямальський», який місцевим жителям більше відомий як «Неєловські дачі» або «резиденція губернатора». Згідно з документами, ексклюзивний унітаз був виготовлений за спецзамовленням у Венеції. Ремонт був зроблений у «готельному номері 105» на другому поверсі, а також у лазнях і саунах. Стверджується також, що в зазначеному приміщенні проживає сім'я Кобилкіна, й ексклюзивний унітаз був куплений у межах цих робіт. У документах унітаз значився як «дизайн-проект фарфор білосніжний Венеція».

Джерело: Главком

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!