Уряд Британії застеріг від використання антивірусів «Касперського»

Уряд Британії застеріг від використання антивірусів «Касперського»

Світ

Британський уряд випустив нове попередження про ризики для безпеки при використанні російського антивірусного програмного забезпечення. Про це повідомляє ВВС.

Національний центр кібербезпеки (NCSC) направив всім урядовим відомствам попередження щодо використання продуктів «Лабораторії Касперського» для систем, пов'язаних з національною безпекою. Агентство з кібербезпеки Британії вважає, що програмне забезпечення може бути використане російським урядом.

Антивірусне програмне забезпечення, яке продає «Лабораторія Касперського», вимагає широкого доступу до файлів на комп'ютерах та в мережах для сканування шкідливого коду. Також потрібна можливість спілкуватися з компанією, щоб отримувати оновлення та ділитися даними про те, що вона знаходить. Однак занепокоєння полягає в тому, що це може бути використана російською державою для шпигунства.

Джерело: Високий замок online

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!