Таджикистан запроваджує держмита для туристів

Таджикистан запроваджує держмита для туристів

Світ

У Таджикистані запроваджено мито для іноземних туристів, які відвідують країну.

Про це пише Укрінформ з посиланням на  Азия-Плюс.

"У Таджикистані запроваджено мито для іноземних туристів, які відвідують країну, і для громадян республіки, які їдуть за кордон через туристичні компанії", - йдеться в повідомленні.

Відповідні поправки до закону "Про інші обов'язкові платежі до бюджету" за пропозицією уряду було ухвалено нижньою палатою парламенту республіки 26 квітня.

Представляючи проект, міністр фінансів Файзіддін Каххорзода повідомив, що відповідно до поправок громадяни іноземних держав, які відвідують Таджикистан з туристичною метою, обкладатимуться державним митом.

Він також додав, що митом обкладатимуться й громадяни Таджикистану, які відвідують інші держави з метою туризму через туристичні компанії, а також громадяни Таджикистану, які здійснюють хадж.

За словами Каххорзоди, від сплати мита звільнені ветерани ВВВ, учасники ліквідації наслідків Чорнобильської АЕС, інваліди першої та другої груп, діти до 16 років, а також дипломати.

Міністр зазначив, що розмір туристичних зборів як для іноземців, так і для громадян Таджикистану, визначатиме уряд країни.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×