Через наплив пасажирів з України запустять потяг Перемишль – Берлін

Через наплив пасажирів з України запустять потяг Перемишль – Берлін

Світ

Компанія PKP Intercity анонсувала запуск прямого залізничного маршруту між Перемишлем і Берліном у зв'язку із, зокрема, збільшенням пасажирів з України. Про це пише Rynek Kolejowy, передає "Європейська правда".

Планується запустити додатковий потяг з причіпних вагонів, який буде рухатися за маршрутом Перемишль – Вроцлав – Зелена Гура – Берлін.

"Потяги з Перемишля до Львова і Києва щороку перевозять дедалі більше пасажирів. За перші п'ять місяців маємо вже стільки пасажирів, скільки за весь минулий рік, коли було зафіксовано двократне збільшення кількості мандрівників", – повідомив очільник PKP Intercity Марек Хранюк.

"Очевидно, що варто очікувати наступного подвоєння кількості пасажирів на напрямках зі сходу", – додав він.

Керівник компанії також зазначив, що "з українською та німецькою сторонами є порозуміння" з питання запуску рейсу.

Потяг назвуть "Метрополь", він складатиметься з причіпних вагонів. У Вроцлаві їх приєднуватимуть до потяга, який далі рушатиме до Берліна.

 

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!