Через посольство РФ в Аргентині «переганяли» кокаїн

Через посольство РФ в Аргентині «переганяли» кокаїн

Світ

У посольстві Росії в Аргентині поліція вилучила 389 кілограмів кокаїну. Наркотики були заховані у 12 валізах. Все було оформлено як дипломатичний вантаж. Працівники посольства самотужки виявили кокаїн і повідомили у компетентні органи Аргентини. Місцева поліція протягом року вела масштабну операцію.

Вантаж був призначений для Росії, щоб відстежити його переміщення, наркотики замінили борошном, і потім відстежили шлях за встановленим датчиком GPS. У РФ вдалося встановити трьох причетних до злочинної групи, був затриманий колишній бухгалтер посольства РФ в Аргентині. Також заарештували 35-річного аргентинського поліцейського Івана Близнюка. Останній неофіційно працював в якості співробітника служби безпеки всередині посольства. Загалом затримали уже п’ятьох осіб причетних до кокаїнової оборудки.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!