Дитина народилася через чотири роки після смерті батьків

Дитина народилася через чотири роки після смерті батьків

Світ

В Китаї дитина народилася через чотири роки після того, як її батьки загинули в автокатастрофі. Ще до загибелі у 2013 році пара заморозила кілька ембріонів, розраховуючи народити дитину за допомогою штучного запліднення. На момент аварії ембріони зберігалися в лікарні міста Нанкін, заморожені за температури – 196 градусів в баку з рідким азотом.

Батьки загиблих виграли справжню битву в судах, аби нарешті стати дідусями та бабусями. Раніше в Китаї не було прецедентів успадкування заморожених ембріонів. Оскільки сурогатне материнство є нелегальним в Китаї, єдиним варіантом було вивезення ембріонів за межі країни. Тож хлопчик народився у грудні у Лаосі. Дитину назвали Тяньтянь. Громадянство дитини виявилося наступною проблемою, хоча хлопчик й народився від сурогатної матері вже в Китаї. Всім бабусям та дідусям довелося здавати кров та провести аналізи ДНК, аби довести, що дитина дійсно є їхнім онуком, а обоє загиблих батьків дійсно були китайськими громадянами.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!