Колишня наглядачка з австралійської тюрми виборола титул «Голої міс світу»

Колишня наглядачка з австралійської тюрми виборола титул «Голої міс світу»

Світ

Мешканка Австралії Ізабелла Дельтор працювала наглядачем у в’язниці суворого режиму і навіть рухалася по кар’єрних сходах, однак згодом вона зрозуміла, що хоче зніматися в порно.

Дівчина пояснила, що на колишній роботі колеги й ув’язненні часто надавали значення її зовнішньому вигляду, а не професійним якостям. У якийсь момент дівчині стало неприємно від того, що її сексуальність заважала роботі, і вона зрозуміла – може заробляти на ній гроші.

Ізабелла спочатку таємно зайнялася стриптизом і зрозуміла, що їй дуже подобається ця професія. Після запрошення в один з найзнаменитіших стриптиз-клубів Австралії вона остаточно залишила роботу наглядачкою і за одну ніч заробила стільки, скільки отримувала у в’язниці за два тижні.

Австралійка впевнена, що нова робота допомогла їй набути впевненості і підвищити самооцінку.

У 2015 році Ізабелла Дельтор Стала «Голою міс світу» й вирішила зав’язати з кар’єрою моделі. Але дізнавшись, що у 2018 році конкурс відбудеться у її рідному Мельбурні, вирішила знову поборотися за корону найгарнішої оголеної жінки світу й таки вдруге тріумфувала на конкурсі.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×