На кордонах Шенгенської зони відновлять контроль

На кордонах Шенгенської зони відновлять контроль

Світ

З  22 листопада до 6 грудня тимчасово буде відновлений прикордонний контроль на внутрішніх кордонах Шенгенської зони, тобто, з Чехією, Німеччиною, Литвою, Словаччиною. Про це заявила представниця Прикордонної служби Йоанна Конєчняк, – повідомляє Польське радіо.

Вона додала, що відповідне рішення з цього питання підписав міністр внутрішніх справ та адміністрації. Метою відновлення контролю є забезпечення безпеки під час конференції СОР 24, що   відбудеться в Катовицях.

Під час контролю пасажири, які перетинають кордони Польщі, повинні мати з собою документи, що підтверджують їхню особу та громадянство – наприклад, ідентифікаційний номер або паспорт. Громадяни третіх країн, як і раніше, повинні мати з собою документи, що дозволяють їм перетинати кордон (паспорт) та підтвердити право на проживання, наприклад, візи.

Це буде четвертий випадок відновлення тимчасового прикордонного контролю. Вперше таку процедуру у 2012 році запроваджено з нагоди ЄВРО-2012, потім у 2013 році у зв’язку з Кліматичною конференцією та в 2016 з приводу саміту НАТО у Варшаві та Світових днів молоді в Кракові.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×