Найвищий у світі політик живе у США

Найвищий у світі політик живе у США

Світ

Депутата міської ради Нью-Йорка Роберта Корнегі занесено в Книгу рекордів Гіннесса як найвищого у світі політика. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Reuters.

53-річний Корнегі представляє у міськраді район Бруклін. Його зріст – 208 см. До Корнегі володарем титулу був член британського парламенту сер Луїс Глюкштейн. Він помер у 1979 році. За даними Книги рекордів Глюкштейн був на 7 см нижче Корнегі.

Високий зріст Корнегі є причиною деяких проблем в його житті. Зокрема, практично всі автомобілі для нього занадто малі, тому він їздить на роботу зі свого району Бедфорд-Стівезан в нью-йоркський муніципалітет на метро.

Під час зустрічей з виборцями йому доводиться відходити принаймні на метр від трибуни, щоб не нависати над присутніми.

«Я хочу, щоб всі знали: ви можете бути таким високим і при цьому робити великий внесок у розвиток суспільства, ви можете домогтися успіху, якщо ви не хочете займатися спортом», – зазначив Корнегі.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×