Перший півфінал «Євробачення» у Португалії

Перший півфінал «Євробачення» у Португалії

Світ

8-го травня в Лісабоні відбувся перший півфінал пісенного конкурсу "Євробачення", який уперше в історії торік  привіз до Португалії співак Сальвадор Собрал. Про це пише « Українська правда»(Табло ID)

Право позмагатися за перемогу, тобто виступити в фіналі, здобули представники 10 країн: Албанії, Чехії, Литви, Ізраїлю,  Естонії, Болгарії,  Австрії,  Фінляндії,  Ірландії та Кіпру.

Втратили свій шанс цього року, відповідно, виконавці з Азербайджану,  Ісландії, Бельгії, Білорусі, Македонії, Хорватії, Biрменії, Швейцарії, Греції.

Окрім цього, за правилами "Євробачення", до фіналу "автоматом" проходять представники країн-засновниць, так званої "Великої п'ятірки" - Великобританії, Іспанії, Італії, Німеччини та Франції, також країни - торішнього переможця.

Учасник від України Melovin виступить останнім, 18-м, у другому півфіналі конкурсу. Він відбудеться 10-го травня, а фінал - 12-го.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×