У Білорусі збирають підписи за заборону

У Білорусі збирають підписи за заборону "георгіївських" стрічок

Світ

У Білорусі запропонували заборонити "георгіївські" стрічки. Відповідна петиція з'явилася на сайті petitions.by, -повідомляє УНІАН.

 Петиція зібрала вже більше 500 підписів. Її автор вважає, що "георгіївська" стрічка стала "символом беззаконня, хаосу, нестабільності і сотень жертв сепаратизму", та її використання "загрожує територіальній цілісності Білорусі". Для запобігання загрози пропонується ввести адміністративну відповідальність за пропаганду стрічок на території країни. У тому числі автор хоче заборонити виготовляти, публічно демонструвати, носити і поширювати такі стрічки в Білорусі. Автор петиції має намір зібрати 800 підписів, після чого їх направлять до Ради міністрів і палати представників Національних зборів Білорусі.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!