У  Болгарію на реабілітацію відправилося  10 травмованих учасників АТО

У Болгарію на реабілітацію відправилося 10 травмованих учасників АТО

Світ

У рамках Трастового Фонду НАТО з медичної реабілітації у Болгарію на двотижневу реабілітацію відправилося  10 травмованих учасників бойових дій на сході України, -повідомляє  Урядовий портал.

Ця ініціатива реалізується на основі угоди між Міністерством оборони Республіки Болгарія та Міністерством соціальної політики України в межах проекту Трастового фонду НАТО у сфері медичної реабілітації в Україні, яка  була підписана в жовтні 2017 року, та завдяки плідній співпраці між болгарською стороною та залученими до реалізації проекту українськими Міністерствами та відомствами і Агенції НАТО з підтримки та постачання. Першу групу супроводжує керівник проекту Трастового Фонду НАТО з медичної реабілітації в Україні Наталія Мельниченко та Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції Вадим Свириденко з метою запозичення досвіду приймаючої країни.

Болгарія є провідною країною в межах проекту Трастового фонду НАТО у сфері медичної реабілітації в Україні та планує прийняти близько 300 травмованих учасників бойових дій на сході України на реабілітацію протягом двох років. Кожного 9 числа місяця нова група направлятиметься до військово-медичної лікарні «Калероя» - м. Хісар.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!