У польському місті є  уповноважена з питань українців

У польському місті є уповноважена з питань українців

Світ

Повноважною представницею з питань жителів українського походження президента Вроцлава у Польщі призначено Ольгу Хребор. Про це УНН повідомляє з посиланням на Польське радіо.

"У середу, 27 березня, Ольга Хребор стала повноважною представницею з питань жителів українського походження президента Вроцлава. Новостворена посада має допомогти в розвитку міжкультурного діалогу та реагувати на потреби української громади, яка живе у столиці Нижньосілезького воєводства", - йдеться у повідомленні.

Президент Вроцлава Яцек Сутрик представив  повноважну представницю з питань жителів українського походження Ольгу Хребор, голову культурно-бібліотечного центру "Фама" і президента фестивалю "Калейдоскоп культур".

Сутрик наголосив, що завданням новопризначеної уповноваженої буде продовження і розвиток міжкультурного діалогу у Вроцлаві, із особливим урахуванням української громади, яка живе у столиці Нижньосілезького воєводства і нараховує "кількадесят тисяч осіб".

"Ми хочемо почути українську громаду, спробувати відповісти на їхні невідкладні потреби, які визначають їхню якість життя тут. Уповноважений буде "приводним пасом", що говоритиме про потреби українців, які живуть у Вроцлаві", - додав Сутрик.

За словами Ольги Хребор, найбільшими проблемами українців є освіта іммігрантів відразу після приїзду до Польщі. Друге питання - це виховання приймаючого суспільства. "Попри близькість української культури та мови, українська громада дотепер стикається з деякими непорозуміннями, певною відсутністю сприйняття серед однолітків з Польщі", - сказала вона. 

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×