У польському Щеціні побудують пам’ятник

У польському Щеціні побудують пам’ятник "жертвам українських націоналістів"

Світ

У польському місті  Щеціні на Центральному цвинтарі міста розпочалось будівництво пам’ятника "жертвам українських націоналістів" 1939-1947 років. Про це  повідомляє УНІАН з посиланням на Польське радіо.

Споруду будують у рамках співробітництва Інституту національної пам'яті Польщі та Асоціації "Східні креси: спадщина і пам’ять". Представник Асоціації Єжи Мужило заявив, що пам’ятник є "особливо важливим для нащадків кресов’ян і свідків трагічних подій на Волині". Крім того, директор Інституту національної пам’яті в Щеціні Павел Скубіш зазначив, що "жертви злочину на Волині" не мають своїх могил, а тому пам’ятник має стати "символічною могилою". Дах спаленого будинку, а побіч придорожня капличка – так виглядатиме пам’ятник.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!